Младата пејачка Анастасија Ражњатовиќ за првпат после враќањето од Мексико проговори за идните планови, за нејзинатата мајка и нејзиното момче Богдан.

Поп пејачката открила како го поминува времето после враќањето од луксузното летување.

Како што истакна, ужива во слободното време со блиските личности, а најмногу со својот избраник Ѓорѓе.

Таа не криела дека во приватноста и цветаат рози и открила дека доста време поминувала со нејзиното момче, а со својата мајка се обидува да го помини секој слободен момент.

-Како што знаете, мајка ми е со Богдан. Тие се часа заедно, открила Анастасија за српски Телеграф.