Јелена Карлеуша знае често да го привлече вниманието на Балканската јавност, со нејзините модни комбинации, но и поради учеството во ,,Ѕвездите на Гранд”, каде како дел од жирито дели остри коментари на кандидатите во шоуто.

Поп дивата Јелена Карлеуша вечерва објави на својот Инстаграм профил неколку провокативни фотографии кои и овој пат, ги остави нејзините фанови без зборови

Карлеуша овој пат на себе носи провокативна комбинација со која успева да го изнесе својот темперамет.
Таа позира во црна долна облека и црна латекс маска со уши од зајачица.

Ова празнично издание на Карлеуша никого не остави рамнодушен.