ПЕЈАЧКАТА Северина Којиќ деновиве мами воздишки со своите фотографии од Малдивите.

Таа позираше во костим за капење на песочна плажа.

Сепак, Северина не откри со кого заминала на одмор и кога се направени фотографиите.

Потсетуваме, Северина пред две години уживаше на годишен одмор на сончевите Малдиви. Тогаш уживаше со сопругот Игор Којиќ и синот.