Лила изминатите неколку денови беше во Анталија, а на својот Инстаграм профил неуморно постираше фотографии и видеа од целата атмосфера и сместувањето.

Најпознатата македонска водителка заедно со својот другар Спасе заминаа на неколкудневен одмор и ја покажа убавината на Анталија, а не изостана и нејзината.

Имено Лила позираше во црно бикини и ја покажа својата витка фигура.

Не мора да кажеме дека за кратко време следеа многу лајкови и низа коментари, доволно е само да погледнете како Лила изгледа и сѐ ќе ви стане јасно.