admin

Editor in chief

Latest Articles

Српски политичар направил забава со армоника во авион, стујардесите биле немоќни (Видео)

Српскиот политичар Драган Марковиќ Палма, претседател на Собранието на градот Јагодина, направи забава на летот за Египет. Имено, Палма, отпатувал во одморалиштето Хургада со медицинско-политичка...

Дали сте знаеле дека хороскопските знаци се делат на машки и женски – на кој припаѓате вие?

Во астрологијата, хороскопските знаци се делат на различни групи. Помеѓу останатото, се делат и на машки и женски знаци. Секој кој веќе се занимавал со...

И Игор Дурловски се огласи на Твитер за постапката на пратеничката со скафандер: Стапчето подлабоко во нос за да се направи и IQ тест

Откако пратеничката на СДСМ, Бисера Костадиновска Стојчевска, на социјалната мрежа Фејсбук објави дека е позитивна на коронавирусот и дека ќе присуствува на денешната владина...

ВИДЕО: Винарија нуди работа од соништата, плата 10.000 долари

Сите љуботели на виното веројатно не би имале ништо против тоа една година да ја поминат на сончевите области со лозје, без да плаќаат...

Се прошета во сkaфанер во полициски час поради денешното влегување на заразената пратеничka во Собрание: Наум од ВМРО-ДПМНЕ во живо на Инфомакс

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски во знак на револт поради денешното носење на пратеници заболени со ковид-19 во Собранието, прошета во време на полициски...

ФОТО: Антониа Гиговска ќе биде нашата претставничка на овогодинешниот „Славјански Базар“ во Белорусија

Нашата позната пејачка, Антониа Гиговска, ќе биде овогодинешниот претставник на нашата земја на Интернационалниот музички фестивал „Славјански Базар“ во Белорусија кој ќе се одржи...

test2 nlnggetg klejjgjg

rhhrhkjlgejtjg ghnntntjgh nnngng hr hjlrnhjlhltgh lgntjjhrhnrjpkbh;rnem;m; jgkgngjokjgjmgeg elglgnlgijghgjtg

Албанија: Изборниот процес ќе го обезбедуваат над 7.500 полициски службеници

Безбедноста и редот на парламентарните избори на 25 април ќе ги гарантира албанската државна полиција, за што ќе бидат ангажирани над 7.500 полициски службеници,...