Home Забава

Забава

Панчо од ДНК ‘падна’ за шверц со дрога и заврши во затвор – ново необично музичко парче од ДНК

Панчо приведен во голема полициска акција за шверц на дрога! Недоволниот прилив на средства и љубовта кон саканата го натерале да се впушти во...

ВАЖНИ СОВЕТИ: Ако на ОДМОР го носите и кучето треба да ги знаете овие работи

Пред да почнете да планирате, без разлика дали се работи за приватно сместување или сместување во хотел, информирајте се дали е дозволен престој и...

Кога банkата ќе ја утне сметката – се разбудил со милион долари на сметка

Откако банката случајно му префрлила 1,3 милиони долари на сметка, граѓанин на Русија купил четири станови, два луксузни автомобили и Ајфон, а поради сето...

Станија купува куќа во Мајами: „200.000 долари плаќам во кеш, а остатокот ќе го отплатам вака“

Атрактивната старлета и некогашна ријалити ѕвезда Станија Добројевиќ со години живее на релација Србија-САД, па поради тоа се одлучила таму да купи и куќа. Имено,...

По големата трагедија во семејството сакал да се откаже од „Ѕвездите на гранд“, а вчера победи! Ова е тешката судбина на Махир од БиХ

Од 10 илјади кандидати и 600 учесници во „Ѕвездите на гранд“ на крајот останаа само тие двајца – Исак Шабановиќ од Црна Гора и...

ОВИЕ ЗАБАВНИ ИЛУСТРАЦИИ ПОКАЖУВААТ КАКО ЛУЃЕТО ЈА ЗАМИСЛУВАЛЕ ИДНИНАТА (ФОТО)

Верувале или не, многу илустратори веќе предвидоа во минатиот век дека во иднина ќе разговараме со луѓето на телефон и истовремено ќе се гледаме...

ШТИПСКАТА МИА КАЛИФА РЕЧЕ ЌЕ СЛАБЕЕ: Но наместо три часа во теретана, таа три часа поминува на друго место (ВИДЕО)

Веројатно сите кои што следите социјални мрежи, барем еднаш досега ја имате видено познатата штипска Миа Калифа. Таа е тиктокерка која објавува често видеа,...

Дали девојките прдат и дали им е битна „големината“ кај мажот – Лазаров прашува, две девојчиња одговараат (Видео)

Зошто секогаш одат во ВЦ две заедно, дали е битна „големината“ кај мажот, зошто девојките сакаат геј пријател, зошто жените носат шминка во теретана...