Home Забава

Забава

Се омажив за сеkси маж, а не за пари – Марија Пиjaнманов yжива во Париз, Константин ја запросува сekој ден

Марија Пијанманова, од пред неколку години Плевнеш, со нејзиниот сопруг Константин живее во Париз, но постојано шетаат низ светот и уживаат во убавините. Овој...

Таа е мажена, а тoj женет: Тоа што му го направи Карлеуша пред сите на Саша Поповиќ ги шокираше сите, особено поради неговата реакција

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша во последното издание на емисијата „Ѕвездите на гранд“ буквално ги шокираше сите откако направи нешто неочекувано. Имено во една ситуација кога...

Момче поставило скриена камера во домот за да провери што прави неговата девојка додека тој не е тука – видеото има над 2 милиони...

Анонимен маж тврди дека својата девојка, со која е во врска веќе шест години, ја „уловил“ како го изневерува со помош на скриена камера...

Доколку оваа убавица му кажела „да“ на Доналд, Меланија никогаш немаше да биде госпоѓа Трамп

На самиот почеток од својата врска со Меланија, Доналд Трамп паралелно се гледал со уште една позната девојка со која сакал да се венча. Не...

ШОУ НА СРПСKИТЕ ТЕРЕНИ: Судијата го прашува камерманот

ВАР технологијата и официјално во Србија ќе биде воведена од следната сезона, но еден судија уште сега „почна“ да ја практикува истат. Имено на социјалните...

Еве која боја на паричник ви е потребна според хороскопскиот знак- за секогаш тој да биде полн

Ако сакате да ја привлечете позитивната енергија на финансиски план ви предлагаме да си купите паричник во една од 5-те фенг шуи бои. Најпрво проверете...

Купила куче за 9.000 денари: Кога животното почнало да расте сфатила што чува дома (ФОТО)

Интересна случка имала една жена од Кина која ја пренесуваат кинеските медиуми. Имено, жената била во продавница за миленици и купила јапонски шпиц за...

„Сестра ми е трудна од мене“ – барам СОВЕТ: Македонски јутјубер со ново сkaндалозно видео

Дечки здраво на сите и добродојдовте на моето ново видео. Ова е еден од моите најлуди пранкови. Мојата сестра е „трудна од мене“ и...
error: Content is protected !!