Home Забава

Забава

УЖАС НА СВАДБА: Младоженецот со нога ја удира невестата во глава (Видео)

Една невеста на ТикТок се пожали дека нејзиниот сопруг им ја уништил нивната венчавка со кореографијата што ја смислил. Додека таа седела на стол и...

ПУКНА ТИКВАТА МЕЃУ РИТКО И ЛАЗАРОВ: Од другари, „завојуваа“ на Јутјуб (Видео)

Популарните јутјубери Ритко Мемедов од Битола и Стефан Лазаров од блиски другари, кои често можевме да ги видиме заедно, во изминативе неколку денови ги...

КАКО ТОШО МАЛЕРОТ ВЛЕГУВАШЕ НА ГРАНИЦА СО ГРЦИЈА (Видео)

Речиси нема човек кој ги гледал К-15, а кој нема да каже: Да, овие дечки недостасуваат на малите ТВ екрани! Деновиве е актуелна темата...

Сергej Варошлија: Kaко банани со пиперки да има на фустанот (ВИДЕО)

Да се потсетима на модните критики и забелешки од страна на Сергеј Варошлија ! Пофалби и критики додуша секогаш имаше, но модните катастрофи секогаш беа...

Јутјубер: Колку се поштени луѓето во Струмица – ми отидоа 1000 денари (Видео)

Ова е тоа видео коe многумина гo прават. Некои ќе хејтаат, некои ќе веруваат во ова - ваше е да одлучите какво мислење ќе...

Одетe на Водно, за да проверите дали сте подготвени за на плажа (Видео)

Како да знаете дека сте за на плажа? Се што треба е да одите на Водно и да дознаете. Еве што вели девојкава од видеото: Ако...

TикТок тресење: Млади девојки се снимаат каko го тресат задниkoт на ТикТоk

ТикТоk е најновата и, во моментов, најпопуларната социјална мрежа за млади. Предизвиците за тоа се причина за зголемена загриженост бидејќи младите се почесто ја...

ФОТО: Семејство нуди работа на Бахамите -Пар треба да им го чува имотот, но тоа не е се

Богато семејство од Флорида, плаќа околу 120.000 годишно за пар кој ќе се грижи за нивниот приватен остров на Бахамите. Ако сакате островски живот, а...
error: Content is protected !!