Home Сцена

Сцена

СЕВЕРИНА НА МАЛДИВИТЕ: Пејачката мами воздишки, не откри со кого отишла на одмор (ФОТО)

ПЕЈАЧКАТА Северина Којиќ деновиве мами воздишки со своите фотографии од Малдивите. Таа позираше во костим за капење на песочна плажа. Сепак, Северина не откри со кого...

Каролина Гочева ја објави новата песна „Идила“ (видео)

Поп-ѕвездата Каролина Гочева на својата фејсбук страна, денес официјално ја објави новата песна „Идила“ како најава за новиот албум по три години од последниот,...

Тежок развод: Роберт де Ниро е без пари и мора да работи 12 часа на ден

Адвокатката на легендарниот актер Роберт де Ниро откри дека актерот нема пари и дека мора да ги прифати сите улоги што му се нудат,...

ФОТО: Смешниот Гафур секоја вечер го гледаме на Сител, но дали би го препознале во реалноста?

Турскиот актер Булент Полат секоја вечер го гледаме на телевизија Сител во серијата „Горка земја“ (Bir Zamanlar Cukurova) во ликот на смешниот Гафур, кој...

ФОТО: Популарниот водител покажа дека се вакцинирал, но сите гледаа во еден друг детал

Џими Кимел е официјално вакциниран против Ковид-19. 53-годишниот водител на популарното ТВ- шоу „Џими Кимел лајф“ се појави на Инстаграм во вторникот за да...

Марија Шерифовиќ се заигра на „Инстаграм“ и покажа како би изгледала со ботокс и силикони (фото)

Пејачката Марија Шерифовиќ како и повеќето нејзини колеги е на пауза од музички настапи поради коронавирусот. Меѓутоа, пејачката е активна, па си најде занимација односно...

Дали знаете кој бил првиот прекар на Аркан?

Жељко Ражнатовиќ е познат по прекарот Аркан. Но, дали знаете кој е неговиот прв прекар по кој бил познат во поравниот дом во Ваљево.Тоа...

Тијана Дапчевиќ прозборе за борбата со килограмите по породувањето: Морав да го променам мојот начин на живот

Пејачката Тијана Дапчевиќ го сподели своето искуство поврзано со вишокот килограми што ги добила за време на бременоста. Тијана изјави дека кога била бремена со...
error: Content is protected !!