Home Uncategorized

Uncategorized

“ПОДОБРО ДЕЦА ДА ШЕТАШ ОТКОЛКУ КУЧЕ” Баба ме сопре на улица и вербално ме нападна, а поради мојот одговор ПОЧНА ДА ПЛАЧЕ! Постара е,...

Прашање за сите љубители на кучиња - дали ви се случило ова? Не можев да замолчам за таа грубост. Не е прв пат некој да...

ZA NJIMA SU ŽENE UZDISALE: 11 najzgodnijih muškaraca bivše Jugoslavije

Njihove filmove su "gutale" očima, a na koncerte su išle i borile se kao prave lavice za najbolje mesto Njihova imena sigurno pamte sve dame...

СЕ ОГЛАСИ ГРУЕВСКИ: Не плукај по нешто со што утре можеби ќе бидеш горд со истото. Ќе ти биде непријатно!

Не плукај по нешто со што утре можеби ќе бидеш горд со истото. Ќе ти биде непријатно! Оваа соопштение на владата денес за изградбата и...

Конечно ДОБРИ ВЕСТИ, струјата на берзите поевтини до 50%!

Како што пренесе економскиот портал Фактор, побарувачката го изгуби здивот, на што веднаш реагираше и понудата. За испорака денеска еден мегаватчас струја на унгарската...

Приведен скопјанец, со пушка пукал на семејна веселба

Полициски службеници од Полициската станица Ѓорче Петров, вчера во село Волково, скопско, го лишиле од слобода скопјанецот В.З.(53) поради сомнение дека околу 18:20 часот...

НАЈНОВА ВЕСТ: Значителна промена на цената на нафтата на светските берзи!

Цените на нафтата на светските пазари значително паднаа минатата недела бидејќи трговците се загрижени поради зголемените ризици од рецесија во голем број економии, што...

Фустанче и патики – може ли поубаво? Пролетниот стил на Емили Ратајковски е за вистинска 10-ка

Една од најпопуларните манекенки на денешницава брзо се вратила во форма по породувањето и ужива во сите волшепства на пролетната мода. Американската менекенка и актерка...

Не се знае до кога ќе се гради автопатот Кичево – Охрид, подготвен нов анекс за продолжување на рокот

Анексот за продолжување на договорот за изградба на автопатот следниот месец ќе се најде пред пратениците, а министерот за транспорт и врски тврди дека...
error: Content is protected !!